Inbox Ir 16 preces

Inbox

Iedvesma.
Kolekciju Inbox mēbeļu markai VOX projektējis Peter Kuhchinskim. Projektā skaidri redzama arhitektūras iedvesma, itāļu minimālisms un dabas kolorīts. Inbox ir mūsdienīgas mēbeles ar taisnstūra formām. Nosaukums Inbox (no angļu valodas "kastē") attiecas uz modeļa raksturu, atvērtu korpusu, kurā ievietots mēbeles pamatelements. Taisnstūra pamatne, kubi - elementi, kurus var izvietot pa moduiem un tādējādi veidot iekšējo izvietojumu individuāli. Zemās kumodes savienojas savā starpā, plaukti, RTV paneļi TV ekrāna stiprināšanai, piekaramas kumodes - Inbox kolekcijā izmantotas jaunākās interjera tendences, kas atbrīvo tradicionālo mēbeļu iekaroto telpu. Korpusu kombinācijas sniedz iespēju pašiem projektēt dzīvojamo istabu, ēdamistabu un kabinetu.

Kvalitāte un funkcionalitāte
Ģeometrisko formu pasvītro vienkāršas līnijas, kas krustojas mēbeles malās. Šis princips - projektēts solos ar kvadrātveida virsmu un platu kātu sitēmu, savienojumā veidojot burta T formu. Tāda pati sistēma pie pamatnes ir stāvlampas kājām, kuras elegantais abažūrs veidots no auduma. Rakstāmgalds, kurš no vienas puses balstās uz skapīša ar atvilktnēm - ir nākamā arhitektūras konstrukcija Inbox kolekcijā, kas saglabā brīvas telpas birojā. Domājot par funkcionalitāti veidoti arī pull-out pakaramie skapī, kas atvieglo garderobes pārlūkošanu, bufetē - mūsdienu amortizatori, kas kavē strauji atvērt durvis bufetē, atvilktnēs ērti slīdelementi. Mēbeles ļauj maksimāli izmantot glabāšanas vietu.

Materiāls .
Kolekcijā izpaužas dabai tuvs krāsu kolorīta savienojums - silti brūns rieksts ar gaiši pelēku ēnojumu . Fasādes no lamināta plātnes, lakotas, ar intensīvu spīdumu (kumodēs plāksnes ar intensīvu spīdumu), virspuse koka virsmu imitējoš lamināts . Elementi ar apgaismojumu, piemēram,. sienu paneļi un bāra iekšpuse, rada ne tikai estētisko iespaidu, bet tiem ir arī funkcionāla nozīme. Izmantoti vairāki elementi no stikla, kas piedod vieglumu :No rūdīta matēta stikla kas iekļauts šaurā alumīnija rāmī, veidotas durvis bufetei un piekaramie plaukti. Durvīs un atvilktnēs tiek izmantotas speciāli profilētas līstes, kas atnieglo atvēršanu (nav tradicionālo rokturu).


Pasūtījumu grozs  

Nav preču

Piegāde 0,00 €
Kopā 0,00 €

Pasūtīt


Ielādēšana...