Classic by VOXŠeit nav preces

Classic by VOX

Inspirācija
Kolekciju Classic projektējis Mariusz Malecki (Ziben). Kā norāda nosaukums, mēbeles ir veidotas klasiskā stilā, ir acīmredzama viņa piesaiste gaumīgām formām un detaļu dekorācijai . Mēbelēm ir stingri ģeometriskas formas ar elementiem,kas liecina par antīkās mākslas klātbūtni. Mēbeļu fasādes dizains pabeigts ar platu, vertikali strīpās slīpētu dekoratīvo loksni. Atvilktnēm fasāde atgādina salocitas aploksnes formu. Mēbeles piepildītas ar eleganto tumša ozola toni. Mūsdienīgs akcents ir alumīnija apdare, dekoratīvā josla pie pamatnes un augšējās karnīzes.

Kvalitāte un funkcionalitāte
Kolekcijā Classic pielietoti daudzi musdienīgi funkcionāli
Risinajumi. Kā paraugs ir gulta,kurai tiek piedāvāti vairāki izmēru varianti (pat garums 220cm), galvgaļa izvēle ; ar plauktiem, apgaismojumu vai gludu virsmu. Zem matrača izvietota plaša veļas kaste. Trīs veidu skapji dod iespēju maksimāli realizēt individuālās prasības: ar apgaismojumu,ar spoguli vai paildus apgaismojumu. Viesistabai var izvēlēties dažādas kumodes, bibliotēkas skapjus un stiklotas vitrīnas.Visai VOX kolekcijai ir divu gadu garantija (pat apdarei).

Materiāls
Classic kolekcijas mēbeles izgatavotas no mūsdienīgas lamināta plāksnes ar izteiktu koka faktūru, kurai raksturīga liela izturība pret bojājumiem, augstu temperatūru, pret mitrumu. Daudzi konstrukcijas elementi un kājiņas izgatavotas no koka. Frēzētās līstes no MDF. Atvilknēs sistēmas Quadro slīdelementi ar “klusās aizvēršanas” funkciju,kas dod iespēju komfortabli izmantot mēbeles pat pie lielas noslogotības. Kolekcijā ir izmantota mūsdienīgā uzspiešanas vēršanās sistēma,nau klasisko rokturu.

Šajā kategorijā nav preces

Pasūtījumu grozs  

Nav preču

Piegāde 0,00 €
Kopā 0,00 €

Pasūtīt


Ielādēšana...