NATURE Ir 12 preces

Dabas savākšana, izstrādāts sadarbībā ar Tabanda grupā, ir nosaukums, kas nav nejauša. Mēs arvien vairāk ilgojas sajūta, ka tuvu dabai, un savienojumu ar interjeru, kurā mēs dzīvojam. Šāds savienojums uzkrājas caur fizisku, maņu pieredzi.

Dabas kolekcija reaģē uz lietotāju vajadzībām dažādos vecumos un ar dažādām vēlmēm, par kuriem augstākās kvalitātes materiāliem un nestandarta pieeja ir dabiska izvēle. Tas ir labākais, lai runāt par šādas kolekcijas pie galda. Augšējā un kājas ģimenes vadības centrā ir izgatavots no dabīgā ozola koka. Mēs kopā tās ar melnu apgleznotas metāla, kas deva daba tabula nedaudz rūpniecības pieskārienu, un to var viegli izturētu karstā un smago katlā vai pannā svaru. Vidū galda padziļinājuma ir praktisks vieta augi, sveces un visiem rotājumi jūs vēlētos, lai tur. Paslēpta zem galda, ir profilētas atvilktnes uz koka stīgas. Jūs varat mētāt kaut tur, ka jūs parasti nav vieta: salvetes, salmiņiem, papildu galda piederumi, un pat galda spēles garos ziemas vakaros pie galda. Un kā ilgas stundas pavadīja pie galda - Dabas galda ir noapaļotas malas, lai jūs varētu ērti ievietot rokas uz tā.

Atlikušo mēbeles Dabas kolekcijā arī stāv malā brīvību. Kabinets, grāmatu plaukts, kafijas galdiņš un cita veida dabiski iederas mazā dzīvoklī vai apmesties ērti iekšpusē liels mājās. Un ozola elementi, ko izmanto, lai padarītu tos pulcēs pasakas savu ģimeni un sniedz ieganstu atmiņām. Vairāku veidu skapji un grāmatu skapji piedāvā vairāk nekā lielu brīvību kosmosa vienošanās. Jūs varat izvēlēties savu frontēs baltā vai ozola, lai jūsu interjers var būt skandināvu raksturs vai vairāk tradicionālo pieskārienu. Interesants objekts Dabas kolekcijā ir abpusējs skapis, kas palīdzēs, lai atdalītu dzīvojamo istabu un ēdamistabu atklātā kosmosa kārtību. Kafijas galds ar ērtu atvilktnēm būs ideāls, lai papildinātu atpūtas zonu.

Pasūtījumu grozs  

Nav preču

Piegāde 0,00 €
Kopā 0,00 €

Pasūtīt


Ielādēšana...