Interneta veikals Modernhome.lv ir kompānijas SIA LANS jauna struktūrvienība.
SIA LANS ir dibināta 1992. gadā, un tā ir viena no vecākajām mēbeļu firmām atjaunotajā Latvijā. Kompānija darbojas jau 23 gadi! Kompānija LANS ir iemantojusi uzticama partnera reputāciju ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Latvijas iedzīvotājiem ir labi pazīstami mūsu veikali „VOX mēbeles”, salons „Modern Home” un dizaina studija „Vīza”.
Šajos gados esam apkalpojuši vairāk nekā 50 000 klientu Latvijā, Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, Polijā, Kazahstānā un citās valstīs. Mūsu klientu vidū ir arī ārvalstu vēstniecības Latvijā. Lielā pieredze ļauj mums sniegt saviem klientiem patiešām unikālus piedāvājumus.
Mūsu piedāvātās preces tiek piegādātas tieši no ražotājiem Itālijā, Anglijā, Beļģijā, Vācijā, Spānijā, Polijā un Āzijas valstīs. Paļaujoties uz iegūtajām zināšanām un pieredzi, mēs cenšamies preces izvēlēties ļoti rūpīgi un piedāvājam saviem klientiem augstas klases kvalitatīvus ražojumus.
Mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi mēbeļu nozarē.  Viņi allaž ir gatavi sniegt izsmeļošu informāciju par  mūsu precēm un piedāvāt labāko risinājumu jūsu interjeram.

Iepērkoties pie mums, jūs uzticaties profesionāļiem ar 25 gadu ilgu stāžu.

Pasūtījumu grozs  

Nav preču

Piegāde 0,00 €
Kopā 0,00 €

Pasūtīt