Pasūtījumu noformēšana

Lai pasūtītu preci, tā ir jāieliek „pirkumu grozā”. Kad būsiet tajā ievietojuši visas izvēlētās preces, vēlreiz pārbaudiet „pirkumu groza” saturu. Ja nepieciešams, veiciet izmaiņas izraudzīto preču sastāvā un nospiediet pogu „Pasūtīt”. Pēc tam jums vajadzēs aizpildīt pasūtījuma veidlapu, ierakstot tās ailēs nepieciešamo informāciju.

Pēc jūsu pasūtījuma apstrādes mūsu operators sazināsies ar jums, lai precizētu un apstiprinātu preces piegādes termiņu. Pēc tam, kad ar jums būs saskaņotas visas pasūtījuma nianses, uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts avansa čeks, kuru nepieciešams apmaksāt 5 dienu laikā (Šajā brīdī ir iespējams apmaksāt pasūtījumu tikai ar pārskaitījumu uz rēķinā norādītajiem SIA LANS bankas rekvizītiem). Ja tas netiks izdarīts, avansa čeks tiks automātiski anulēts. Jebkuras interneta mēbeļu veikalā Modernhome.lv iegādātās preces avansa obligātā summa ir 50 % no pasūtījuma vērtības. Avansa priekšapmaksu var veikt ar pārskaitījumu uz rēķinā norādītajiem SIA LANS bankas rekvizītiem vai arī skaidrā naudā kādā no mūsu saloniem:

  • salonā „Modern Home” t/c  „Spice Home”, Jaunmoku ielā 13, Rīgā;
  • salonā „VOX”, t/c „Tehnoland”, Dzelzavas ielā 70b, Rīgā; 
Pirms pasūtījuma noformēšanas internetā Klients var iepazīties ar preču sortimentu vienā no uzņēmums saloniem. Cenas interneta veikalā Modernhome.lv un kompānijas salonos var atšķirties. Noformējot pasūtījumu interneta veikalā Modernhome.lv, par pamatu tiek ņemta tās cenas, kas norādītas Modernhome.lv interneta lapā.

Kredīts

  • Iegādājoties preci uz kredīta, tās apmaksas jautājumus izskata līzinga kompānija.
  • Pirms preces saņemšanas jums tiks nosūtīts čeks par atlikušo summu. Pēc tā apmaksas jūs varēsiet saņemt preci.

 

Pasūtījumu grozs  

Nav preču

Piegāde 0,00 €
Kopā 0,00 €

Pasūtīt